BLOG

YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni, amacı itibari ile yangın ve acil kaçış gerektiren durumlarda binanın güvenli bir şekilde boşaltılmasını gerekli görür. Yayımlanan yönetmeliğine uygun ve kaliteli bir malzemeden üretilmesi gereklidir. Yangın merdivenlerinde acil durumlar için kullanılan dairesel yangın merdiveni modellerinden Z tipi yangın merdivenlerine kadar birçok çeşitte seçenekler bulunmaktadır.

Yangın Merdiveni Çeşitleri

Ülke ve dünya sektöründe rağbet görülen yangın merdivenleri, gelişen rekabet ortamında öngörülen yönetmeliğe bağlı olarak yüksek yapılı binalara yangın merdiveni zorunlu kılınmıştır. Kaliteli malzemelerin kullanılmasının yanı sıra yangın merdiveninin işçiliğinde kullanılan tasarım harikası ürünlerin ortaya konulduğu yangın merdivenleri can güvenliğiniz için yapılacak en doğru tercih olacaktır.

Z Tipi Yangın Merdiveni Fiyatları

Yangın merdiveni seçiminde çok titiz ve dikkatli davranılması gerekir. Z tipli yangın merdivenlerinin fiyatlarından bahsedecek olursak yaklaşık olarak binada bulunan kat sayısı kadar seçim yapmak gerekiyor. Kat başı 2500 Türk Lirası ila 3500 Türk Lirası arasında değişmektedir. İnsan güvenliğinin yanında ücretten tasarruf etmek adına kaliteden ödün vermemek gerektiğini belirtmemiz gerekir.

Dairesel Yangın Merdiveni Fiyatları

Periyodik olarak zaman zaman firmaların yaptığı indirimler takip edilerek bütçenize en uygun fiyatta yangın merdiveni tercihi yapabilirsiniz. Diğer bir yangın merdiveni tipi olan dairesel yangın merdivenlerinin fiyatları müşterinin malzeme ve kişisel tercihlerine göre farklı ücretlere yansımaktadır 1 kat için fiyat 5500 TL ile 7000 TL arasında değişmektedir.

KATEGORİLERİMİZ. Çelik Çatı , Davlumbaz Söndürme , Ferforje Tasarımlar , Teras Kapatma , Karaboğa Mühendislik , Yangın Dolabı , Yangın Merdiveni , Demir Doğrama , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Yangın Eğitimi , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Davlumbaz Söndürme , Yangın Dolabı , Yangın Eğitimi , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Demir Doğrama , Yangın Merdiveni , Yangın Kapıları, Yangın Tüpleri, Yangın Dolabı, Güvenlik Sistemleri, Yangın Merdiveni, Çelik Çatı, Yangın Sprinkleri, Ferforje Demir, FM 200 Yangın Söndürme Sistemleri , Yangın Kapısı Satışı , Kamera ve Güvenlik Sistemleri , Yangın Hidrant Koruma Sistemi , Köpük yangın söndürme sistemi , Yangın Tüpü Satışı , Islak sistem söndürme sistemleri , Sprinkler Yangın Söndürme Sistemi , Kuru Sistem Yangın Söndürme , Islak sistem söndürme sistemleri , Yangın Dolapları Koruma Sistemi , CO2 yangın söndürme sistemi , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Yangın Merdiveni , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın Tüpü İmalatı ve Fiyatları , Yangın Sprinkler Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Güncel Yangın Kapısı Fiyatları, Ferforje İmalatı ve Satışı, Çelik Konstrüksiyon ÇatıYangın Kapıları , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprink Tesisatı , Yangın Tüpü Satışı , Yangın Merdiveni İmalatı.

Yangın merdiveni, amacı itibari ile yangın ve acil kaçış gerektiren durumlarda binanın güvenli bir şekilde boşaltılmasını gerekli görür.

amacı itibari ile yangın ve acil kaçış gerektiren durumlarda binanın güvenli bir şekilde boşaltılmasını gerekli görür. YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI Yangın Merdiveni Yangın merdiveni