BLOG

Yangın Merdiveni Fiyatları Nedir?

Yangın merdivenleri hayati önem sahip olmasına karşın fiyatlar da pek çok bina sahibi tarafından merak edilmektedir. Burada önemli olan nokta merdivenin fiyatından çok sahip olduğu özelliklerdir. Yangın merdiveninin özelliği ve kalitesi arttıkça buna bağlı olarak fiyatlar da artış göstermektedir. Ancak tehlike anında can merdivenin can güvenliğini sağladığı düşünülürse verilen olan paranın pek fazla önemi kalmamaktadır.

Yangın merdiveni fiyatları merdivenin üretiminde kullanılan malzemelere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Öncelikle merdivenlerde yangına dayalı çelik malzemeler ile üretim yapılmalıdır. Bu durum yangına dayanıklılığı artırırken aynı zamanda fiyatların da artmasına sebep olmaktadır. Merdivenin yangına dayanıklı olması yangın sırasında binanın daha kolay şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Pek çok üründe olduğu gibi yangın merdivenlerinin fiyatları da üretimde kullanılan malzemeye, işçiliğe, el emeğine ve buna benzer faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Aynı zamanda yangın merdiveninin türü de fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Günümüzde genellikle dairesel ve z tipi olmak üzere iki tip yangın merdiveni kullanılmaktadır. Bu merdivenlerden z tipi yangın merdiveninin fiyatı dairesel olana göre daha yüksektir. Bunun nedeni ise z tipi yangın merdivenlerinin daha fazla tercih ediliyor olmasıdır. Buna ek olarak yangın merdiveninin kalitesinin artması da fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Bu sayede merdivenin ömrü uzamakta ve dayanıklılığı artmaktadır. Bu da fiyatlarda yukarı yönlü etki yapmaktadır.

Yangın Merdiveni Nedir? - Yangın Merdiveni Fiyatları Nedir? - Ucuz Yangın Merdiveni Nedir? - Kimlere Yangın Merdiveni Firmaları Nedir? - Yangın Merdiveni İmalatı Nedir? - İstanbul Yangın Merdiveni - Dairesel Yangın Merdiveni Nedir? - Makaralı Yangın Merdiveni Nedir? - Z Tipi Yangın Merdiveni Nedir? - Ekonomik Yangın Merdiveni Nedir? .

Yangın Kapısı, Yangın Kapısı Fiyatları, Yangın Kapısı İmalatı, Ucuz Yangın Kapısı, Tek Kanatlı Yangın Kapıları, Çift Kanatlı Yangın Yangın kapısı, Ekonomik Yangın Kapısı, Panikbarlı Yangın Kapısı, İstanbul Yangın Kapısı, Fire Door, Fire Doors, Yangın Kapıları, Yangın Kapısı Güncel Fiyat Listesi, TSE Yangın Kapısı, İkinci El Yangın Kapısı. Karaboğa Yangın Kapısı, Ahşap Yangın Kapısı, Şaft Kapağı, Camlı Yangın Kapısı.

Yangın merdiveni Herhangi bir yangın durumunda bina içindeki insanların hızlı ve güvenli bir şekilde yangın alanından uzaklaşmak üzere tasarlanan, koruması ve ateşe dayanıklığı yüksek olan kaçış merdivenidir. Bu yangın merdiveni imalatı Z tipi ve yangın merdiveni fiyatları olmak üzere ikiye ayrılır.

KA®ABOĞA MÜHENDİSLİK

SATIŞ       M. Yunus KARABOĞA & Ayetullah KARABOĞA

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

Gsm          0530 842 38 38

TLF              0216 641 50 84

FAX           0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: 4B Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.

Yangın Merdiveni Fiyatları Nedir?