BLOG

Yangın Merdiveni Üretimi

Yangın Merdiveni Üretimi

Yangınlar günümüzü insanlarını çepe çevre saran bir tehlikedir. Günümüzde teknolojiye rağmen hala birçok binanın yangın merdiveninin olmadığını görmek zor değildir. Kentsel dönüşüme uğrayan pek çok alan sayesinde yeniden yapılan binalarda yangın merdivenlerinin montajı yapılmış ancak eski binalara sonradan dahi yapılmamıştır. Bir bina ve devlet yapılarının yangın merdivenlerine sahip olması her dönemde gereklidir. Yangın esnasında tahliye işlemi ancak ‘’yangın merdiveni’’ ile gerçekleştirilmektedir. Birçok yapıda eski de olsa yangın merdiveninin bulunduğu görülüyor fakat şöyle bir sorun var ki günümüz koşulları ile eski dönemde ki koşullar bir değil. Böyle bir durumda ise teknoloji böyle ilerletilmişken son sistem döşeme yapılması daha uygun olacaktır.

Son sistem yangın merdivenlerinin üretimlerinde yönetmeliklere aykırı hiçbir üretim satışa sunulamaz. Yasalar gereği sertifikasız ürün satışı yangın teçhizat sektöründe yasaktır. Firmamız yönetmelikleri uygulayarak ‘’yangın merdivenleri’’ üretimi gerçekleştirmektedir. Yangın merdivenlerinin üretiminde yönetmeliklere göre test yapılması mecburidir ve dayanıklılık testinden geçirilmeyen hiçbir yangın merdiveni alıcı istese dahi verilmemektedir. Alıcı siparişini alabilmek için tüm işlemlerin sonunu beklemekle yükümlüdür. Aynı zamanda bir yangın merdiveninin onlarca ağırlığı kaldırabilir, kaymaz zemin olması özel niteliklerdendir. Senelerce dayanacak bir malzemeden yapılıyor olması da fiyatını etkileyecektir.

Alıcı eğer ‘’yangın merdiveni fiyatları’’ hakkında kafasında bir bütçe belirlemediyse uzun ömürlü, bina yaşı boyunca gidecek yangın merdiveninin üretilmesini istiyorsa fiyatlar ekonomikten biraz yüksek bir miktara çıkabilecektir. Ancak uçuk fiyatlar firmamızda söz konusu hiçbir zaman olmamıştır. Alıcılarımızın bize olan güvenlerinden ötürü piyasada bulunan ucuz yollu merdiven altı ticareti yapanlara mecburi kalmamaları adına uzun zamandır bu sektörde çalışan bir firma dahi olsak pahalıya satış yapmamaktayız. Olması gerektiği kadar fiyat değişimi mevcuttur sadece.

Firmamızı aradığınızda sizinle ilgilenecek ve sizi bekletmeyecek hızlı bir iletişim ekibimiz sizlerin arzularını dinlemek için beklemektedir. Dilediğiniz ürünün fiyatını firmamıza iletişim hattından sorabilir, fikir danışabilir, sipariş için firmamızla görüşme ayarlayabilir ve daha birçok görüşme isteğiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere hizmet vermek amacıyla bu yola çıkmıştır. Sizlerin güvenliğini sağlayan firmamız her daim arkanızdadır.

Yangın Merdiveni Üretimi