BLOG

Yangın Merdiveni İmalatı Firmalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yangın merdiveni katlı olan her binada zorunlu tutulmuştur. Çünkü yangın çok tehlikeli bir olaydır ve büyük kayıplara sebep olabilir. Can kayıplarını engellemek ve zararı en aza indirmek için binaların içlerinde ve dışlarında yangın merdivenleri bulunur. Yangın merdiveni imalatıiçin güvenilir firmalarla anlaşma yapılması son derece önemlidir. Birçok insanın canının emanet edileceği merdivenin imalatını yapan firmamıza canı gönülden güvenebilirsiniz.

Firmalarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çeşit çeşit yangın merdiveni bulunduğu için öncelikle yangın merdiveninin yapılacağı binaya keşifler gönderilerek ölçüm yapılır. Yapılan ölçümler ve binanın özellikleri doğrultusunda hangi tür yangın merdiveni imal edileceği uzman kadrolarımız tarafından belirlenir. Ardından belirlenen yangın merdiveni modeli için ekibimiz her bir ayrıntıyı itina ile hesaplar ve proje çizilir. Merdiveni alacak olan kişilere proje gösterilir, belirli yerlerden onaylar alınarak imalata başlanır.

Firmalar Hakkında

Yangın merdiveni imalatı yapılırken yanmaz ve dayanıklı malzeme kullanılır. Daha sonra katlara göre belirlenen sayıda basamak yapılır ve diğer yapılması gereken adımlar uygulanarak yangın merdiveni imalatı tamamlanır. Tabi ki merdivenin yapımı bitince iş bitmiyor. Sağlamlığının kontrol edilmesi için bazı testlerden geçirilerek yetkili birimlerden onay belgesi alınıyor. Canınızın güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple merdiven yapım aşamasının her bir kısmında özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Sayfamızdaki iletişim kısmından bizlerle irtibata geçebilir, örnek projelerimize bakabilirsiniz. Cebinize ve binanıza uygun kaliteli yangın merdivenlerinin adresi tam olarak burasıdır.

Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Fiyatları Hakkında Bilgi Platformudur.

KA®ABOĞA MÜHENDİSLİK

SATIŞ       M. Yunus KARABOĞA & Ayetullah KARABOĞA

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

Gsm          0530 842 38 38

TLF              0216 641 50 84

FAX           0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: 4B Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.

Yangın Merdiveni İmalatı