BLOG

Z Tipi Yangın Merdiveni

Z tipi yangın merdivenleri, yüksek katlı ve insan yoğunluğunun fazla olduğu binalarda acil çıkış sağlayan dayanıklı yangın merdivenleri olarak nitelendirilmektedir. İçinde çok fazla insan bulunan yüksek apartmanlar, alışveriş merkezleri ve hastane gibi binalarda kullanılan yangın merdiveni türü gelende Z tipi yangın merdivenidir. 

   En güvenli yangın merdivenleri olma özelliğine sahip Z tipi yangın merdivenleri, güvenli çıkış kapısı, büyük teknik donanım ve en gelişmiş alarmlara sahip yapıda üretilmektedir. Bina kaç katlı olursa olsun, en üst kattan bodrum kata kadar,  Z tipi yangın merdivenleri sayesinde güvenli şekilde inmek mümkündür. Kaliteli Z tipi 7nerden alınır diyecek olursanız, Karaboğa Mühendislik firmasını tercih edebilirsiniz. Firmamız, binalardaki kaçış noktalarına göre kurumsal şekilde üretim yaptığından, montajı yapılan binada yangın merdiveni, ömürlük olacak kadar dayanıklı şekilde kullanılabilmektedir. Yangının alev, ısı ve diğer tüm olumsuz etkilerine karşı dayanıklı yapıdaki merdivenlerle, insanların yangından burnu bile kanamadan kurtulması mümkündür.

    Ucuz yangın merdiveni değil kaliteli yangın merdiveni istiyorsanız, hem kaliteli hem de ekonomik hizmet alabileceğiniz firmamızı, güvenle tercih edebilirsiniz.

http://www.karabogamuhendislik.com.tr http://www.karabogamuhendislik.com http://www.karabogaferforje.com http://www.karabogacelikcati.com http://www.karabogayanginsprinkleri.com http://www.karabogalar.com http://www.karabogayanginmerdiveni.com http://www.karabogayanginkapisi.com http://www.velikaraboga.com http://www.karabogametal.com http://www.karabogaticaret.com

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD

SATIŞ      Veli KARABOĞA

TLF           0216 641 50 84

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

FAX           0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

E-mail       info@karabogamuhendislik.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: B4 Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.

Z tipi yangın merdiveni ürününde KARABOĞA Yangın sistemlerinin farkını keşfedin. En iyi Z tipi yangın merdivenlerine sahip olmak için tıklayın.