BLOG

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın merdiveni, yangın sırasında güvenli çıkışı sağlayan, genellikle yangın kapısı ile çıkılan merdivenlerdir. Günümüzde çıkarılan kanunlara bu konu güvence altına alınmıştır. Belirli yükseklikteki her binada, standartlara uygun bir şekilde üretilen yangın merdiveni bulundurulması zorunludur.

Yangın merdiveni ile ilgili dikkat edilmesi gereken konulardan biri “yangın merdiveni imalatı” konusudur. Yangın merdiveni genellikle çelik kullanılarak, özel bir şekilde üretilmektedir. Çelik kullanılan yangın merdivenlerinde kayganlığın önlenmesi ve paslanmanın önlenmesi konularına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yangın merdiveni imalatı” konusunda kullanılan malzemeler arasında mermer de bulunmaktadır. Sağlamlık konusunda ön plana çıkan mermer kullanılırken de kayganlık konusuna dikkat edilmelidir. Bu tip yangın merdivenleri genellikle toplu konutlarda, korumalı bir şekilde tercih edilmektedir.

Yangın merdiveni imalatı” konusunda yaşanan gelişmeler ile birlikte üretim süresi kısalmıştır. Bu konuda özellikle malzeme kalitesi konusuna dikkat edilmelidir. Kaliteli malzeme ile üretilen yangın merdivenleri uzun süre dayanıklı olmakta ve can güvenliğini sağlamaktadır.

Yangın merdiveni konusunda kamu binaları, alışveriş merkezleri gibi binalar ile apartman daireleri için yapılan yangın merdivenleri farklı özelliklere sahiptir. “Yangın merdiveni imalatı” konusunda binanın yapısı, içinde ortalama bulunan kişi sayısı gibi faktörler göz önünde bulundurulmalı ve bu doğrultuda üretim yapılmalıdır. Yani, proje konusuna dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yangın merdiveni imalatı” konusunda en önemli faktörlerden biri de bu imalatı yapan firmanın işçi durumudur. İşçilik, özellikle montaj aşamasında büyük bir öneme sahiptir. Düzgün işçilikle üretim yapılması olmazsa olmaz konulardan biridir ve dikkat edilmelidir.

Yangın merdiveni imalatı” yapan firma sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu firmalar gelişen teknolojiyi kullanarak, artan ihtiyaca cevap vermektedir. İmalat konusunda firma tercih ederken referans konusuna, müşteri memnuniyeti politikasına, gerekli resmi belgelere sahip olmasına özen gösterilmelidir.

Detaylı bilgi almak için web adresimizden firmamızın iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bizimle irtibata geçerek randevu alabilirsiniz.

http://www.karabogamuhendislik.com http://www.karabogalar.com  http://www.velikaraboga.com http://www.karabogametal.comhttp://www.karabogayanginmerdiveni.com http://www.karabogaticaret.com  http://www.yanginmerdivenim.com http://www.yanginmerdivenin.com            http://www.yangınmerdiveni.com.tr http://www.yanginmerdiveni.com.tr   http://www.yangin-merdiveni.com http://www.yanginmerdiven.net            http://www.yanginmerdiven.com  http://www.yangınmerdiveni.com       http://www.yanginmerdiveni.net

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD

SATIŞ        Veli KARABOĞA

TLF              0216 641 50 84

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

FAX           0216 641 50 84

E-mail       info@karabogalar.com

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: B4 Çekmeköy/İSTANBUL

karaboğa yangın merdiveni. yangın merdiveni istanbul yangın merdiveni yangın merdiveni imalatı yangın merdiveni fiyatları ucuz yangın merdiveni